Serel Vitrifiye

Serel’le banyonuzu gençleştirin;

Hayatı kolaylaştıran estetik ürünleriyle göz alıcı bir dünyanın kapılarını aralayan Serel, tüketicilere avantajlı fiyatlar sunuyor. Modern çizgilerin altında genç ve taze bir tasarım anlayışını yansıtan Serel’in yeni serisi Prelude, kullanıcısı ile yıllarca beraber olabilmenin sırrını açıklıyor.

Serel banyo takımı içerisindeki lavabo, kullanıcısına tam ve yarım ayak opsiyonları ile birlikte sunuluyor. Lavabonun yanında, takımın en karakteristik parçalarından birisi olan rezervuarlı takım klozeti, Serel ürün gamındaki modern yaklaşımın bir çıktısı olarak duvar düzlemine bitişik (Back To Wall) olarak tasarlandı. Bu modern takım klozeti, klasik menteşeli klozet kapağı ve opsiyonel olarak sunulan yavaş kapanan klozet kapağı ile kullanıcısına kusursuz bir konfor ve güven sağlıyor.

4,5 litre su ile tam fonksiyon yapma becerisine sahip olan ve bu özelliği ile her rezervuara basışta normal rezervuarlara göre yüzde 25 su tasarrufu sağlayan takım klozeti, bu yönü ile de Serel’in çevreye gösterdiği hassasiyeti, tüketicileri ile paylaşıyor.

Serel uzmanlığının estetikle birleştiği özgün bir seri olan Prelude banyo takımı, fark yaratan tasarım gücünün tesadüflere dayalı olmadığını en güçlü şekilde kanıtlıyor.

Google Harita